Bursa 2 Şubesi

İndirim Anlaşması

Özel Pedmer Tıp Merkezi ile Eğitim-Bir-Sen Bursa 2' Nolu Şube arasında imzalanan indirim anlaşması sayesinde tüm üyelerimize ve birinci derecede yakınlarına (Anne, Baba, Eş, Çocuk) Özel Pedmer Tıp Merkezi, sağlık hizmetlerinden %20 ve  tüm laboratuvar tetkiklerinden %50 indirim yapılacaktır. Protokol imza töreni sonrası açıklama yapan Eğitim-Bir-Sen Bursa 2' Nolu Şube Başkanımız Erkan SUVEYDAS, üyelerimizin sosyal haklarını genişletmek adına çalışmalar yapmaya devam ettiklerini ifade ederek, indirim anlaşmasının tüm üyelerimize hayırlı olmasını diledi.

 Özel Pedmer Tıp Merkezi

Adres: Ataevler Mh. İzmir Yolu Cd. No:220 Nilüfer/BURSA
İletişim: 0224 441 17 17

 

 

Burtom Sağlık Grubu ile Eğitim-Bir-Sen Bursa 2' Nolu Şube arasında imzalanan indirim anlaşması sayesinde tüm üyelerimize ve birinci derecede yakınlarına (Anne, Baba, Eş, Çocuk) sağlık hizmetlerinde ve  tüm laboratuvar tetkiklerinde %15 indirim yapılacaktır. Üyelerimizin sosyal haklarını genişletmek adına çalışmalar yapmaya devam ediyoruz.
İndirim anlaşmasının tüm üyelerimize hayırlı olmasını temenni ederiz.

İletişim: 444 4 224

 

H&M Oto Servis Bakım ile Sendikamız arasında araç servis bakımları kapsamında indirim protokolü imzalanmıştır. Sendika üyelerimiz ile birinci derecede yakınlarına (Anne, Baba, Eş ve Çocuklar) araç periyodik bakımları ile araç elektrik ve elektronik hizmetlerinde işçilik için %20 , malzeme (Yedek Parça) için %10 indirim yapılacaktır.

Hayırlı yolculuklar dileklerimizle duyurulur.