Bursa 2 Şubesi

Yeni şube yönetimlerimize başarılar diliyor, görevi devredenlere teşekkür ediyoruz

15 Ekim’de başlayan Eğitim-Bir-Sen şube olağan genel kurul süreci, 26, 29 ve 30 Ekim tarihlerinde devam etti. Söz konusu tarihlerde 18 şube daha genel kurulunu yaptı. Böylece toplamda 131 şube genel kurulunu tamamladı. Bilecik Şubesi’nin 6 Kasım’da gerçekleştireceği seçimle şube genel kurul süreci sona erecek.

Genel Başkan Ali Yalçın, İstanbul 2 ve 3 No’lu şubelerin; Genel Sekreter Latif Selvi, Ordu Şubesi’nin; Genel Başkan Yardımcısı Ramazan Çakırcı, Kayseri 2 No’lu Şube’nin ve Nevşehir Şubesi’nin; Genel Başkan Yardımcısı Muammer Karaman, Balıkesir 1 No’lu Şube’nin; Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Kolukısa, Kars Şubesi ve Rize 1 No’lu Şube’nin; Genel Başkan Yardımcısı Hasan Yalçın Yayla, Karabük 2 ve Zonguldak 1 No’lu şubelerin; Genel Başkan Yardımcısı Atilla Olçum, Bartın Şubesi’nin olağan genel kurullarına katıldı.

Demokratik teamüllere uygun, büyük bir olgunluk içerisinde, kardeşlik havasında geçen ve kaybedeni olmayan yarışta güven tazeleyerek yeniden seçilen, yeni seçilen başkanlarımızı ve yönetim kurulu üyelerimizi tebrik ediyor; görevi devreden başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize emeklerinden, hizmetlerinden ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.