Bursa 2 Şubesi

Şubelerimizin olağan genel kurul süreçleri devam ediyor

Eğitim-Bir-Sen şube olağan genel kurul süreci devam ediyor. 19, 22, 23 ve 24 Ekim tarihlerinde 63 şube daha kongresini gerçekleştirdi. Böylece 113 şubenin kongresi tamamlanmış oldu.

Genel Başkan Ali Yalçın, İstanbul 5 No’lu Şube’nin; Genel Sekreter Latif Selvi, Isparta 2 No’lu Şube ve Antalya Şubesi’nin; Genel Başkan Yardımcısı Ramazan Çakırcı, İzmir 1 ve 2 No’lu, Eskişehir 2 No’lu ve Ankara 5 No’lu şubelerin; Genel Başkan Yardımcısı Muammer Karaman, Batman Şubesi’nin; Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Kolukısa, Çorum ve Bursa 1 No’lu Şube’nin; Genel Başkan Yardımcısı Hasan Yalçın Yayla, Kayseri 1 No’lu Şube ve Sinop Şubesi’nin; Genel Başkan Yardımcısı Atilla Olçum, Muğla Şubesi ve Konya 1 No’lu Şube’nin olağan genel kurullarına katıldı.

Demokratik olgunluk ve kardeşlik havasında geçen genel kurullarımızda güven tazeleyerek yeniden seçilen, yeni seçilen başkanlarımızı ve yönetim kurulu üyelerimizi tebrik ediyor; görevi devreden başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize emek, hizmet ve gayretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.